תחומי עיסוק

המשרד מתמחה בייצוג נפגעי הגוף ובכלל זה נפגעי רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות כנגד הביטוח הלאומי, תביעות עפ"י פוליסות ביטוח ( אובדן כושר עבודה ופוליסות ביטוח תלמידים ),  תביעות כנגד משרד הביטחון ותביעות נזיקיות אחרות . תחום זה נרחב ביותר והוא מבוסס על מגוון רחב של חוקים ספציפיים כגון חוק הפיצוי לנפגעי תאונות דרכים, חוק הביטוח הלאומי כמו גם חקיקה כללית ורחבה כדוגמת פקודת הנזיקין.

 

העובדה שאנו עוסקים בתחום אחד בלבד מאפשרת ללקוחתנו להנות מהידע הרפואי והמשפטי הרב שנצבר במשרדינו במהלך שנות פעילותנו במהלך טיפול במספר גדול של תיקים מורכבים.

 

 • רשלנות רפואית

  רשלנות רפואית

  ככלל רשלנות רפואית תוגדר כמתן טיפול רפואי ( לרבות אבחון, ניתוח, מתן טיפול תרופתי ) לאדם/חולה ע"י מי שקשור במתן הטיפול ( רופא, בית חולים, קופ"ח, אחיות, רוקחים ) תוך חריגה מהסטנדרט הרפואי המקובל כאשר בעקבות אותו טיפול ( אשר חרג מן הסטנדרט הרפואי המקובל ) נגרמו לאדם נזקים.

  למידע נוסף »
 • תאונות דרכים

  תאונות דרכים

  זכאותו של נפגע תאונת דרכים לפיצוי קבועה בחוק לפיצוי נפגעי תאונות דרכים. לכאורה, המדובר בחוק פשוט ליישום ולפרשנות, אולם, בפועל אין הדבר כך וטיפול בתביעות עפ"י חוק זה דורש מיומנות רבה וידע בתחום על מנת למצות את זכויות הנפגע. משרדינו מעניק לקוחותינו טיפול רחב במטרה להשיג פיצוי מקסימאלי עבור הלקוח ובכלל זה אנו מבצעים את כל הפעולות הנלוות להן נדרש הלקוח על מנת לקבל פיצוי. 

  למידע נוסף »
 • תאונות תלמידים

  תאונות תלמידים

  כל תלמיד במוסד חינוכי מוכר ( החל מגן חובה ואילך ) במדינת ישראל מבוטח בביטוח תאונות אישיות פוליסת ביטוח זו מעניקה לתלמיד כיסוי בכל שעות היממה הן במהלך השהות בבית הספר ובמהלך ביצוע פעילות במסגרת בית הספר והן מחוץ לבית הספר במגרת פרטית כאשר על מנת לזכות בפיצוי על התלמיד לעמוד בתנאים הקבועים בפוליסה.

  למידע נוסף »
 • משרד הביטחון

  משרד הביטחון

  זכאותם של חיילים, שוטרים ואנשי זרועות הביטחון השונות (שב"כ, שב"ס, מוסד) אשר נפגעו במהלך שירותם קבועה ומוסדרת בחוק הנכים. אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל ההליכים הכרוכים בתביעה החל מהכנת התביעה והגשתה, ליווי בוועדות הרפואיות וייצוג בבית המשפט.

  למידע נוסף »
 • תאונות עבודה

  תאונות עבודה

  כאשר עובד נפגע במהלך עבודתו קיימים מספר מקורות מהם הוא יכול לקבל פיצוי ובהן הביטוח הלאומי, קרנות פנסיה, פוליסת ביטוח וכן מעסיקו. משרדינו מעניק ללקוחתנו ייעוץ וייצוג משפטי רחב במסגרתו אנו מטפלים מול כל אחד מן הגופים/ מהם ניתן לקבל פיצוי ובכלל זה אנו מלווים את לקוחתנו בוועדות רפואיות של הביטוח הלאומי וקרנות ומנהלים את תביעותיהם הנזיקיות  כנגד האחראים לנזק.

  למידע נוסף »
 • תביעות לפי פוליסות ביטוח

  תביעות לפי פוליסות ביטוח

  אנשים רבים בישראל מחזיקים בפוליסות ביטוח המעניקות כיסויים ביטוחיים שונים ( ביטוח סיעודי, פיצוי במקרה של אובדן כושר עבודה, פיצוי עבור נכות או בקרות מקרה חרום רפואי ו/או גילוי מחלה קשה) וזאת, לעיתים אף ללא ידיעתם. אנו מעניקים ללקוחתנו טיפול כוללני הכולל איתור הפוליסות ומימוש הפיצוי הקבוע בפוליסה בצורה מיטבית.

  למידע נוסף »
 • ייצוג במימוש זכויות רפואיות

  במשרדנו מחלקה העוסקת אך ורק במימוש זכויות רפואיות ומשפטיות ממגוון גופים, כגון: המוסד לביטוח לאומי, קרנות פנסיה, משרד הביטחון, חברות ביטוח ועוד.

  למידע נוסף »
עיצוב: Tink
266